Kontenery na odpady

Specjalizujemy się w usuwaniu odpadów, takich jak śmieci, gruz i inne zbędne produkty, których chcą się Państwo szybko i sprawnie pozbyć ze swoich posesji. Dysponujemy kontenerami o różnych gabarytach, dlatego możemy dobrać pojemnik do konkretnych potrzeb, nie za duży, nie za mały – po prostu idealny. Dostarczamy kontenery na miejsce, a kiedy zapełnią się, odbieramy i zajmujemy się recyklingiem zawartości. Cały proces przebiega sprawnie i bezproblemowo. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy czy przedsiębiorstwa deweloperskie. Nasze pojemniki są mocne i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, posiadają odpowiednie atesty zapewniające bezpieczeństwo użytkowania.

Wywóz gruzu

Odpady budowlane należy gromadzić w specjalnie do tego celu przeznaczonych pojemnikach, więc jeśli stawiają Państwo nowy budynek lub remontują stary, dostarczymy Wam kontener na gruz. W ten sposób zniknie uciążliwy problem ze składowaniem odpadów. Wypożyczamy pojemniki o gabarytach od 1,5 m3 do 36 m3, żeby każdy klient znalazł rozwiązanie w sam raz dla siebie. Bezpiecznie usuniemy gruz z Państwa posesji, byście mogli skoncentrować się na swoich zadaniach.

Wywóz śmieci wielkogabarytowych

Oferujemy wywóz odpadów o dużych gabarytach, które nie mieszczą się w koszach komunalnych. Aby je usunąć, wystarczy zamówić specjalny kontener. Przywieziemy pojemnik pod wskazany adres, a następnie odbierzemy. Państwa zadanie ogranicza się tylko do umieszczenia śmieci w jego wnętrzu. Resztą zajmujemy się my, przejmując na siebie wszystkie obowiązki.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Pomożemy Państwu wybrać odpowiedni kontener oraz ustalimy cenę w zależności od wielkości pojemnika oraz czasu wypożyczenia. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, posiadamy wszelkie uprawnienia do wywozu odpadów takich jak gruz i śmieci wielkogabarytowe. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów współpracy.