Wynajem Kontenerów

WYWÓZ GRUZU WROCŁAW

Najtaniej we Wrocławiu i okolicy

ZADZWOŃ: 728 000 000

Podstawiamy kontenery na terenie Wrocławia i okolic.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

Planując remont najważniejsze rzeczy o jakich myślimy są związane z zakupem odpowiednich materiałów budowlanych, a także zaplanowaniem kolejnych działań. A czy bierzesz pod uwagę to jak pozbędziesz się wszystkich odpadów budowlanych, w tym gruzu, którego ilość przy gruntownych pracach może być przytłaczająca? Tutaj nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek odstępstwa i nielegalne pozbycie się śmieci! Jest to ściśle regulowane przez polskie prawo, a działania niezgodne wiążą się z wysokimi mandatami mogącymi sięgać nawet 5000zł! Chcesz tego uniknąć oraz zadbać o otaczające środowisko? Nie zastanawiaj się ani minuty dłużej i skorzystaj z usługi jaką oferuje wszystkim zainteresowanym z miasta Wrocław nasza firma Odpady 24h, a mianowicie wywóz gruzu! W tym celu proponujemy Ci wynajem kontenerów! Musisz jednak wiedzieć, że pod żadnym pozorem nie możesz wrzucać do nich innych rodzajów śmieci budowlanych! Do powstającego gruzu zalicza się m.in.: wszystkie pozostałości ceglane, betonowe oraz ceramiczne.

Z nami wywóz gruzu na terenie miasta Wrocław jest łatwiejszy niż myślisz

Nasi doświadczeni pracownicy dowiozą kontener pod wskazany adres, a po upłynięciu określonego terminu oferują także odbiór gruzu i przekazanie go do utylizacji. Dlatego właśnie, aby móc przeprowadzić recykling tak ważne jest, aby w kontenerze nie znalazło się nic innego! Dla wszystkich zainteresowanych Klientów zarówno indywidualnych jak i firmowych z miasta Wrocław nasza firma Odpady 24h posiada szeroki wybór kontenerów o różnej wielkości. Znajdziesz u nas pojemniki, których wielkość sięga od 1,5m do 36m3. Dzięki temu z łatwością każdy znajdzie kontener na miarę swoich potrzeb! Śmiało możemy powiedzieć, że utylizacja gruzu wykonana przez profesjonalną firmę to jeden z najskuteczniejszych oraz najlepszych sposobów na legalne pozbycie się odpadów budowlanych. Po zakończeniu usługi dostarczamy zestaw niezbędnych dokumentów potwierdzających odbiór gruzu. Dzięki posiadaniu rozbudowanej floty samochodów bez problemu dostarczymy kontener pod każdy wskazany adres! Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz.

Kontenery Wrocław

Sprawdź naszą ofertę kontenerów i zacznij działać już dziś!

Zadbaj o czystość w swoim otoczeniu i wybierz odpowiedni
rozmiar kontenera dla Twoich potrzeb

Szybki i sprawny wywóz gruzu

Każdy remont to nowy początek, którego wypatrujemy z utęsknieniem. Pokładamy w nim duże nadzieje na poprawę jakości życia, a także jego usprawnienia. Jednocześnie to symboliczne pożegnanie z dawnym urządzeniem domu, działki i biura, które wiąże się nieuchronnie z wymagającymi i długotrwałymi pracami rozbiórkowymi, sprzątaniem i transportem wyburzonych ścian, skutych płytek podłogowych czy zdartej tapety. W tym celu warto zgłosić się po profesjonalną pomoc do specjalistów, którzy wiedzą, jak szybko i sprawnie poradzić sobie z pozostałościami z placu budowy, ogródka czy otwartej przestrzeni publicznej. Wywóz gruzu to nie taka prosta sprawa, ale dla nas to chleb powszedni. Poznaj nasze usługi!

Wywóz gruzu na terenie Wrocławia i okolic – korzystna oferta współpracy dla klientów prywatnych i biznesowych

W czasie naszej wieloletniej działalności na rynku remontowym zdobyliśmy szerokie doświadczenie w pracy zarówno z osobami prywatnymi, jak i dużymi firmami remontowymi, ogrodniczymi czy deweloperami. Do każdego zlecenia podchodzimy elastycznie i jesteśmy w pełni otwarci na indywidualne potrzeby każdego klienta. Cechuje nas niezawodność, rzetelność, punktualność, szybki czas realizacji i pełen profesjonalizm w zakresie świadczonych usług wywozu gruzu czystego (pozostałości jednego rodzaju, czyli sama cegła, kamienie lub beton), zmieszanego (czyste odpady w postaci zmieszanej, czyli np. płytki bądź styropian) i zanieczyszczonego (wszystkie elementy zmieszane plus drewno, wykładziny i inne). Możesz przekazać nam też inne odpady budowlane, czyli kable, elementy metalowe, części okien i drzwi, itd.

Różne rozmiary kontenerów-  usługi wywozu gruzu we Wrocławiu szyte na miarę

Możesz powierzyć nam zarówno wywóz gruzu pozostałego po drobnych remontach w mieszkaniu czy ogrodzie, ale nie tylko. Pozbędziesz się z nami także śmieci o dużych gabarytach z piwnicy, ogródka działkowego czy placu budowy.

Postaw na naszą firmę i miej problem usuwania pozostałości z domu czy ogrodu z głowy!