Wynajem Kontenerów na Gabaryty

KONTENERY WIELKOGABARYTOWE WROCŁAW

Najtaniej we Wrocławiu i Okolicy

ZADZWOŃ: 728 000 000

Podstawiamy kontenery gabarytowe na terenie Wrocławia i okolic.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

Wraz z rozpoczynającym się remontem pojawiają się odpady wielkogabarytowe oraz problem jak się ich właściwie pozbyć? Odpowiedź jest prosta, jednak zanim do niej przejdziemy wyjaśnimy Ci kwestie co dokładnie kryje się pod pojęciem odpadów wielkogabarytowych. W dużym uproszczeniu możemy powiedzieć, że są to wszystkie śmieci w dużych rozmiarach. Dokładnie zaliczamy do nich m.in.:

  • meble
  • materace, duże zabawki dla dzieci
  • okna, drzwi, ościeżnice
  • elementy łazienkowe takie jak wanny, grzejniki, brodziki, muszle, dywany, wykładziny, tapety

Wszystkich wymienionych rzeczy w żadnym wypadku nie można wyrzucić do zwykłych kontenerów na śmieci. Grozi to bardzo poważnymi karami regulowanymi przez przepisy prawne. Z pomocą przychodzi firma Odpady 24h! W swojej ofercie posiadamy kontenery na odpady wielkogabarytowe jakie mogą wynająć wszyscy zainteresowani z miasta Wrocław! Bardzo ważną informacją jest fakt, że do kontenerów na śmieci wielkogabarytowe nie można wrzucać jakichkolwiek innych odpadów!

Odpady24h – czyli profesjonalne kontenery wielkogabarytowe w mieście Wrocław

Dla wszystkich Klientów posiadamy ofertę, gdzie znajdują się kontenery wielkogabarytowe o różnej wielkości mieszczącej się w granicach od 1,5 do 36 m3. Dzięki temu każdy z łatwością znajdzie pojemnik odpowiadający jego potrzebom oraz oczekiwaniom. Jako jeden z czołowych dostawców pojemników na śmieci wielkogabarytowe na terenie miasta Wrocław wyróżniają nas atrakcyjne ceny nienarażające Twojego portfela na zbyt kosztowne wydatki. Jesteśmy potwierdzeniem na to, że dbanie o otaczające środowisko nie musi kosztować kroci! Posiadamy własną flotę pojazdów, dzięki czemu przywiezienie nawet największego kontenera i ustawienie go w wybranym przez Ciebie miejscu nie stanowi dla nas najmniejszego problemu! Oczywiście musimy zaznaczyć, że z naszych usług mogą korzystać nie tylko firmy deweloperskie ale także Klienci indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone usługi były dopasowane dosłownie do preferencji wszystkich osób! Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy!

Kontenery Wrocław