O Firmie

W czasach wszechpotężnej konsumpcji i nadprodukcji towarów należy skupić się nie na tym, jak sprzedawać jeszcze więcej, ale na tym, jak właściwie obchodzić się z odpadami. I tutaj pojawiamy się my – odpowiedzialna, świadoma i ekologiczna firma z Wrocławia, która od dziesięciu lat działa na rynku, dostarczając Klientom najwyższą jakość usług. Pomożemy Ci w każdej przeprowadzce, remoncie, budowie, czyli likwidacji niepotrzebnych przedmiotów domowych lub surowców ogrodniczych. Poznaj nas bliżej i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować i dlaczego warto na nas postawić!

Doświadczenie, niezawodność i niskie ceny – to nas wyróżnia na tle innych

Na przestrzeni lat mieliśmy przyjemność pracować zarówno z Klientem prywatnym, jak i biznesowym. Świadczyliśmy usługi wywozu gruzu i śmieci i wypożyczaliśmy kontenery firmom deweloperskim, ogrodniczym, przeprowadzkowym czy spółdzielniom mieszkaniowym. Każde zlecenie wymagało od nas nowego podejścia i elastyczności, dzięki czemu za każdym razem oferujemy usługę szytą na miarę. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy zaufanie Klientów, którzy cenią sobie szczególnie naszą terminowość, rzetelność i konkurencyjne ceny.

Specjaliści w swoim fachu plus zaplecze techniczne do Twojej dyspozycji

Zatrudniamy wykwalifikowanych profesjonalistów i zapewniamy pełną logistykę. Możemy pochwalić się własną flotą pojazdów, kontenerami o różnych wymiarach i objętościach i parkiem maszynowym. Do naszych urządzeń specjalistycznych należą między innymi zwyżki czy podnośniki koszowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie dojechać dosłownie w każde miejsce i zapewnić Ci pełne wsparcie w załadunku i transporcie gruzu budowlanego, śmieci wielkogabarytowych, pozostałości komunalnych i innych.

Odpady nie na wysypiska, tylko do recyklingu – ekologia to nasze drugie imię

Działamy w zgodzie z przepisami dotyczącymi prawidłowej segregacji i gospodarki odpadami. Dążymy do maksymalnego ponownego wykorzystania odpadów i jeśli jest taka możliwość, to oddajemy je do recyklingu czy utylizacji.

Zdaj się na pomoc specjalistów od wywozu śmieci i gruzu, a szybko, bezpiecznie i tanio pozbędziesz się niepotrzebnych pozostałości.